Утеплення »  
Зовнішнє утеплення стін і фасадів  

Кривий Ріг: зовнішнє утеплення стін приватного будинку фасадними плитами Поліфасад

 
 
Дивіться коротке відео
по даній темі "Зовнішнє утеплення стін приватного будинку фасадними плитами Поліфасад" у Кривому Розі:

(УВАГА! Увімкніть титрування ролику українською мовою)
 
 
 

 
 
З питань утеплення стін приватного будинку фасадними плитами Полифасад у Вашому конкретному випадку телефонуйте нам у Кривому Розі в будь-який зручний Вам день з 8-00 до 20-00:
 
  
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
 
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 
 
 
Дивіться прайс з орієнтовними цінами
на зовнішнє утеплення квартир та будинків у Кривому Розі:
 

 
 
 
 
Дивіться фото
деяких наших робіт з утеплення приватних будинків полифасадом у Кривому Розі та Україні:
   
 
 
 
 
Кривий Ріг: зовнішнє утеплення стін приватного будинку фасадними плитами Поліфасад
 
Якщо справа стосується зовнішнього утеплення Вашого приватного будинку, то, з точки зору практичності та надійності оздоблення утеплювача, краще, ніж фасадні плити Поліфасад, не вигадано ще нічого.
 
 
Щодо ефективності утеплення Поліфасадом - тут можуть виникати деякі питання (дивіться про це наш відео / фото огляд "Нюанси утеплення Поліфасадом"), а ось по міцності питань немає. Особливо, якщо у дворі приватного будинку живуть діти і домашні тварини. Ну або якщо поблизу стін будинку періодично проводяться якісь технічні процеси із застосуванням важких предметів, то стіни і фасад будинку найчастіше піддаються, так би мовити, деструктивному фізичному впливу.
 
 
Звісно, можна й звичайний пінопласт на фасаді обробити подвійним шаром якісної та міцної штукатурки (наприклад, "короїдом" або "баранцем"), а також із застосуванням найщільнішою армуючої сітки.
 
 
Але все одно Поліфасад виявиться більш надійним захистом утеплювача, так як полимербетон (захисний шар) - річ досить серйозна. Зрозуміло, якщо Ви застосовуєте якісний Поліфасад, а не найдешевший з найдешевшого цементу.
 
 
Ну і естетичне питання фасадні плити вирішують максимально вигідно. Можна вибрати як різну фактуру (різний малюнок Поліфасаду), так і будь-який колір застосувати. А то і комбінувати можна фактури і кольори. Вашої творчої фантазії є, куди розгулятися.
 

 
 
Залишається питання з грамотним і якісним монтажем фасадних плит. А це вже наша професійна тема діяльності. Так що звертайтеся до нас у Кривому Розі за розумним утепленням Вашого приватного будинку як міцними і надійними фасадними плитами Полифасад, так і звичайним пінопластом з якісною обробкою декоративними штукатурками. Ми на зв'язку в будь-який зручний Вам день з 8-00 до 20-00:
 
(098) 615-33-02
 
(096) 025-28-19
 
 
або напишіть Ваше питання в зручному для Вас месенджері:
 
WhatsappViberTelegramMessengerInstagram
 
 

Просмотров: 202